+4-0366–567 941 ferencz.szilvia@hbcenter.ro

A bent dolgozó vállalkozások fejlődnek és bővülnek. Vagyis bővülnének, ha találnak megfelelő embert, aki ugyanazt az értékrendet képviseli, mint ők, és persze hasonló a cél is. Itt van pár ajánlat. Hátha egymásra találtok 🙂

IT

WEBGURUS // Ügyvezető: Márton Áron

Mi lenne a feladat?
1. Szoftverfejlesztőt, webfejlesztőt keresünk és
2. Designert.

Szeretném, ha ezeket tudnád:
1. Használandó programozási nyelvek: JavaScript, PHP, SQL. A fentebb említett nyelvekre épülő keretrendszerek közül a következőket használjuk, mi: VueJS, AngularJS, NodeJS, Laravel, WordPress.
Szakmai ismeretek: PHP, Javascript, HTML, XML, CSS, MySQL.
Előnyt jelent: – szakmai végzetség – jQuery – CodeIgniter – WordPress – HTML5, CSS3 – Photoshop ismeret – Laravel – angol és román nyelvtudás.

2. Használandó programok: Bootstrap, Web layout, Sketch, InVision, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

Angol és román nyelvtudás nagy előnyt jelent, de főleg az angol. Bármilyen szintű tapasztalat előnyt jelent, ugyanis könnyebben elsajátíthatóak a vállalkozásaink szokásai/rigojái. Fontos, hogy dinamikus, szociális szemelyiség légy, ne légy zárkózott és ne kelljen belőled harapófogóval kihúzni a véleményedet. Értsd a viccet, szeresd a zenét, és ne vedd szívre a poénjainkat 😛

INFOSIC // Ügyvezető: Péter Szilamér

Kit keresek?
Egy online sales manager egy olyan ember, aki online betérő érdeklődőket a cég stratégiájának megfelelően kezeli, megérti őket és a lehető leggyorsabban kiszolgálja a cégünk profiljának megfelelően.

Mi a feladat?

A fő feladat, hogy növelje az értékesítési volument olyan módon, hogy a webshop és a figyelemfelkeltő oldalakon betérő érdeklődőkből teljeskörű ügyfeleket csinál. Ezzel egyidőben a régi ügyfelekkel való kapcsolattartás illetve a kiadott ajánlatok telefonos után követése szintén a kiemelkedő feladatok közé tartozik. Összességében tehát egy kulcsfontosságú szerepkör, amely kritikus szerepet játszik az online értékesítéseink során.

Főbb feladatok:
Bejövő telefonhívások kezelése, ü
gyfelekkel való kapcsolattartás (e-mail, telefon), árajánlatok készítése, beszerzési feladatok ellátása, potenciális ügyfelek felkutatása.

Főbb elvárások:
Anyanyelvű vagy erős felsőfokú szintű román nyelvtudás, gyors felfogás és jó problémakezelő készség, hajlandóság új dolgok tanulására, eredményorientált személyiség, Microsoft Office programok magabiztos használata, jó kapcsolatteremtő készség.

Előnyt jelent:
Számítástechnikai érdeklődés/tapasztalat, t
elefonos ügyfélszolgálati/értékesítési tapasztalat, magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Nemzetközi légkör és cégkultúra, s
zép környezet és csapatbarát kollégák, kiemelkedő juttatási csomag (alapbér + teljesítményarányú jutalék), és alappillére lehetsz egy folyamatosan fejlődő vállalkozásnak.

Egyéb kiegészítés:
Éves/féléves ösztönzők, l
aptop és telefon.

ENCODING POINT // Ügyvezető: Kovács Zoltán

Az Encoding Point szoftverfejlesztő cég webfejlesztőt alkalmaz székelyudvarhelyi irodájába.

Szeretném, ha ezt tudnád:

AROBS // Ügyvezető: Orbán Balázs

Mi a feladat? Kit keresek?
Embedded Sw Developer.

• C nyelv ismerete
• Alapvető elektronikai ismeretek
• Alapszintű ismeretek a szoftvertelepítő eszközökről (CVS / SVN / GIT)

További részletek ITT.

ORCHESTRA DEVELOPMENT // Ügyvezető: Thomas Ehret

SAP alkalmazások fejlesztése, napi konzultációkon való részvétel.

• Felsőfokú IT végzettség
• HTML, CSS, JavaScript, XML / JSON ismeretek
• Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
• Lelkesedés az új technológiák megismerése iránt
• Előnyt jelent Java, SAP, oData, REST, Node.JS ismeret

LUNGOLA QUALITY // Ügyvezető: Barabás Emese

Új termékek fejlesztése. A cég meglévő termékeinek fejlesztése. Fejlesztési dokumentumok készítése.

C-like nyelvek ismerete – középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás + szakmai nyelv). Eredményorientált szemlélet, aktív részvétel csapatmunkában, jó problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet.
– MQL, PHP nyelvek ismerete;
– AI tapasztalat.

Épülettervezés és konzultáció

E-kereskedelem

Online marketing

Film-, videógyártás

Növényfeldolgozás

Vendéglátás

Merchandaising

Előadó-művészet

Üzletviteli tanácsadás

Munkaerő-közvetítés

Épület kivitelezés

X